Sikeres futó (képgalériával)2020. március 9. (hétfő) 19:00 - Sportnews/9085_0_300.jpgJól indult az év Molnár Csabának az Ózdi Teknőc Futó Club sportolójának. Az ózdi fiatalember Budapesten a 16. kerület határában, a Cinkotai parkerdőben fekvő Naplás-tónál állt rajtvonalhoz. Az Everling Tavaszváró terepfutóversenyt tizedik alkalommal hívták életre a szervezők.

A résztvevőknek többek közt lehetőségük nyílt az 5 x 2 kilométeres versenyszámban is megmérettetni magukat, az etapokat 13 perces újraindítással résztávos edzés szerűen kellett teljesíteni. A viadal népszerűségét jól mutatja, hogy idén 550 fő indult el rajta, mivel a verseny pénzdíjas volt az afrikai futókat is megmozgatta.

A Kertváros legnagyobb tömegsport rendezvényén Molnár Csaba szenior kategóriában az előkelő első helyen ért célba. Harminckét perc negyvenhét másodperc alatt teljesítette a kihívást, ez az eredmény az abszolút 74 főt számláló mezőny 14. helyére volt elegendő.

Képek forrása: facebook